HCHLPPgracze
HT: Nowości
Na naszym ukochanym menadżerze pojawiło się wiele ciekawych rozwiązań dla prezesów swoich klubów na przykład, to co kiedyś było możliwe tylko do osób mających Supportera, czyli utworzenia herbu klubu, zdjęcia swoich grajków, numery na koszulce, cytaty przy nazwisku, stowarzyszenie grupy kibicowskiej i parę innych małych zmian. Liczymy na to, iż wzbogacą naszą Hattrickową karierę!
VIII: Porażka w 9 kolejce .
Niestety 9 kolejka spotkań w VIII.2019 lidze nie była dla nas szczęśliwa (jak i poprzednie), bowiem przegraliśmy 6:1 z zespołem Nawigator, który zajmuję 6 lokatę w tabeli . Jedyną bramkę zdobył Aureliusz Kokoszko. Dla poprawy humoru wywiad z Jakubem Koseckim, który został bohaterem meczu na Łazienkowskiej.
VIII: Udany debiut nowego trenera
Kenneth Frostentorp w swoim szkoleniowym debiucie stanął na wysokości zadania pokonując WKS Białka 5:2. Bramki dla WZ zdobywali : Sébastien Blanchard dwukrotnie, Tadeáš Rudolecký dwukrotnie i Wolfdieter Golding. Czekamy na kolejne spotkania, następne towarzyskie z Atrium, a ligowe w niedziele z FC Spirytusy
WZ: Korekty w zespole.
Ten sezon jest chyba jednym z najbardziej dziwnych sezonów w historii Zagłębia. Nic nie pomaga. Zmiany w taktyce, formacji, składzie, a nawet w sztabie. Dziś wieczorem z posady trenera został zwolniony André Johansen. Nowego szkoleniowca poznamy w sobotę późnym wieczorem. Może czas postawić na młodzież i na bardziej intensywne treningi. Mamy nadzieje , że nowy szkoleniowiec sklei dobry i przede wszystkim zgrany zespół. Pozostaje mi tylko zaprosić na ligowe spotkanie z WKS Białka (19.08.2012 11:35).
WZ: Zagłębie jedzie do Białaczowa !
W lidze nie wiedzie się nam od 3 sezonów, jest coraz gorzej liczymy na to, że jutrzejsze widowisko pozwoli nam zapomnieć o wszystkich problemach. Wielkie Zagłębie i Białaczów United , to drużyny, który są zaprzyjaźnione od 3 lat! Jutro (środa 08.07.12) o godzinie 18.10 na City of Białaczów Stadium, odbędzie się owe spotkanie. Liczymy na czyste i przede wszystkim dobre widowisko. Nie zapominajmy , iż rewanż na Constant Vanden Stock za tydzień.

Skład na jutrzejsze spotkanie:

BR: Bernardo Camara, OB: Mascolo, Guerrero Bascunana, Mścisz, Assis, POM: Blanchard, Suchal, Moritz, Yulin, NP : Rudolecky, Valdeon Baruque

Ławka rezerwowych: GK: Kaiser, OB: Lode, POM: Nesse, Hydzik, NP: Ariel

VIII: Zaczynamy - WZ- BD-SI
Już za chwilę, rozpocznie się mecz na inaugurację sezonu. Wielkie Zagłębie - Bad Boy-Si. Od razu mecz z najsilniejszym rywalem w lidze, liczymy na dobre widowisko i pierwsze punkty w nadchodzącym sezonie. (Początek spotkania 11:35)
EURO12: Polska - Rosja
We wtorkowy wieczór piłkarze Franciszka Smudy zagrają w Warszawie z Rosją, która pokonała w sobotę 4:1 Czechów. Niewątpliwie od tego meczu w dużej mierze zależy od awansu Polskiej drużynie. Musimy też liczyć na Czechów, aby wygrali z Grekami. Dzisiejszy mecz na pewno nie obejdzie się bez zadym, po między kibicami obu reprezentacji jest bardzo duże napięcie, między innymi przez zachowanie kibiców Rosji , którzy pobili stewarda i zapowiadają demonstracje co do sprawy katastrofy smoleńskiej. ( POCZĄTEK SPOTKANIA O 20.45)
EURO12: Pierwsze zadymy z udziałem kibiców z Rosji
Niestety mamy za sobą pierwszy nieprzyjemny incydent z udziałem rosyjskich fanów, którzy we Wrocławiu najpierw starli się z grupą Czechów, a później skatowali próbujących ich rozdzielić stewardów.

Zobaczcie sami: (W rozwinięciu newsa filmik)

VIII: Wiadomość dnia - Transfer młodego norwega.
Przed paroma chwilami do zespołu dołączył młody norweg, Jan Nesse, za kwotę 780 000 zł. Życzymy szybkiego wprowadzenia się do zespołu i zdobywania bramek :)

Za tydzień w środę, będzie debiutował w spotkaniu towarzyskim, dokładnie nie wiadomo z kim.

VII: Jedna bramka ...
Jedno z najciekawszych spotkań naszej drużyny w tym sezonie. Niestety nie na naszą korzyść, bowiem już w 11 minucie straciliśmy pierwszą bramkę. 15 minuta spotkania pada kolejna bramka, tym razem po akcji prawym skrzydłem do siatki trafia Olaf Doser. 5 minut później pierwszą bramkę w sezonie strzelił 29 letni Izraelczyk Kfir Altman, na 1:2. Do siatki trafił ponownie Olaf Doser w 25 minucie. Ostatnią bramkę strzelił najmłodszy dzisiaj gracz z Francji Sébastien Blanchard, na 2:3 w 83 minucie.

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?